14.-15. juunil Rakveres toimunud TV10 Olümpiastarti finaalvõistlusel teenis alavõidu 1000 meetri jooksus Kert Karm.
Tütarlaste 8-võistluses saavutas Merit Nõmmiste 15. koha ja noormeeste 9-võistluses Kert Karm 16. koha.
Väikeste koolide arvestuses jäi Kiltsi Põhikooli, Simuna Kooli ja Võsu Kooli ühendvõistkond tublile 6. kohale.
Kogu hooaja vältel andsid oma panuse Siret Kaasik, Merit Nõmmiste, Aliise Kull, Annaliisa

8. juunil toimunud Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas Kert Karm 1. koha kõrgushüppes ja 800 meetri jooksus ning 4. koha teivashüppes.

2. juunil toimus Rakke linnamäel mäkketõusuvõistlus "Asi läheb ülesmäge 2022".
Oma vanuseklassis võitsid I koha Siret Kaasik ja Merit Nõmmiste. Tublilt jooksis Kert Karm.

1. juunil toimunud TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa finaali ehk mitmevõistluse etapil olid meie kooli õpilased väga tublid. Vanemate tütarlaste 8-võistluses saavutas II koha Merit Nõmmiste ja III koha Siret Kaasik. Nooremate tütarlaste 6-võistluses Aliise Kull 8. koha ja Annaliisa Hiietamm 10. koha. Nooremate poiste 9-võistluses saavutas Kert Karm III koha.

22. mail toimunud TV 10 Olümpiastarti vabariiklikul 4. etapilvõitis Kert Karm nooremate poiste 1000 meetri jooksu. Tublilt esindasid kooli Siret Kaasik, Merit Nõmmiste ja Aliise Kull.
Lapsi treenib õp Anna-Liisa Männi.

16. mail toimunud Lääne-Virumaa TV10 olümpiastarti 4. etapil saavutasid meie kooli õpilased järgmised tulemused:
Kert Karm 1000 meetri jooksus 1. koht
Siret Kaasik 600 meetri jooksus 2. koht
Aliise Kull 600 meetri jooksus 2. koht.
Tublilt esindas kooli ka Annaliisa Hiietamm.

12. mail toimusid Lääne-Virumaa koolide õpilaste neljavõistlused, kus Kert Karm saavutas II koha.
Tublilt esindasid kooli ka Kertu Kaasik, Lenna Kozlovski, Randolf Orman, Markus Lainemaa,
Annaliisa Hiietamm, Aliise Kull ja Keiti Kõiv.

Annaliisa Hiietamm 3. koht

22. veebruaril toimus Rakveres kiirjooksupäev.
Paremusjärjestus saavutati 60 meetri ja 100 meetri jooksu aegade liitmisel.
Meie kooli õpilaste tulemused oma vanuseklassides olid järgmised:
Kert Karm 1. koht
Annaliisa Hiietamm 2. koht
Aliise Kull 3. koht

15. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa meistrivõistlustel kergejõustikus
saavutas Siret Kaasik U18 vanuseklassi 60m jooksus III koha.

9. veebruaril toimusid Lääne-Virumaa U12 meistrivõistlused.

Kertu Kaasik saavutas kuulitõukes I koha; 60 meetri jooksus III koha;
kaugushüppes IV koha ja 60 meetri tõkkejooksus IX koha.

08. veebruaril toimusid Lääne-Virumaa U14 ja U16 meistrivõistlused kergejõustikus.
Siret Kaasik saavutas kaugushüppes 2. koha, kõrgushüppes 4. koha ja 60 meetri jooksus ning kuulitõukes 5. koha. Tublilt esindas meie kooli ka Annaliisa Hiietamm.

29. jaanuaril toimus Lasnamäe Kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastarti II etapp.
Kert Karm teivashüppes 19. koht; 60meetri tõkkejooksus 37. koht.
Aliise Kull kaugushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus 49. koht
Annaliisa Hiietamm kaugushüppes 56. koht.
Siret Kaasik 60 meetri tõkkejooksus 38. koht.
Koolide arvestuses on Kiltsi Põhikooli - Simuna Kooli - Võsu Kooli võistkond II grupis 6. kohal.

19. jaanuaril toimus TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp.
Meie õpilaste saavutused: Kert Karm 4. koht 60 meetri tõkkejooksus, 6. koht teivashüppes;
Aliise Kull 6. koht 60 meetri tõkkejooksus, 8. koht kaugushüppes, Annaliisa Hiietamm 7. koht kaugushüppes. Siret Kaasik 4. koht 60 meetri tõkkejooksus.

9. detsembril toimunud Lääne-Virumaa noorte 2021. aasta "Jõuluvõistlusel" kergejõustikus
esindasid meie kooli Merit Nõmmiste ja Siret Kaasik.
60 meetri jooks: Siret 6. koht, Merit 8. koht.
Kaugushüpe: Merit 7. koht.
Kõrgushüpe: Siret 5. koht.
Kuulitõuge: Siret 6. koht, Merit 8. koht.

8. detsembril toimusid Rakveres Lääne-Virumaa noorte 2021. aasta "Jõuluvõistlused" kergejõustikus.
Meie õpilased saavutasid järgmised kohad:
60 meetri jooks: Annaliisa Hiietamm 6. koht
60 meetri tõkkejooks: Kert Karm 5. koht; Aliise Kull 6. koht
Kaugushüpe: Aliise Kull 6. koht
Kõrgushüpe: Kert Karm 3. koht
Kaugushüpe: Kert Karm 6. koht

4. detsembril Võrus toimunud TV10 Olümpiastarti I etapil saavutas Kiltsi Põhikooli/Simuna Kooli/Võsu Kooli ühendvõistkond 8. koha.
Meie kooli esindasid: Kert Karm, Annaliisa Hiietamm, Aliise Kull,Siret Kaasik ja Merit Nõmmiste.

30. novembril Rakveres toimunud TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa I etapil
saavutasid meie õpilased järgmised tulemused:
nooremate tüdrukute 60 meetri jooksus - Annaliisa Hiietamm 7.-8. koht; Aliise Kull 13. koht
kõrgushüppes - Aliise Kull 12.-13. koht; Annaliisa Hiietamm 15. koht
vanemate tüdrukute 60 meetri jooksus - Siret Kaasik 7. koht; Merit Nõmmiste 9. koht
kuulitõukes - Siret Kaasik 9. koht; Merit Nõmmiste 10. koht
nooremate poiste 60 meetri jooksus - Kert Karm 8. koht ja kõrgushüppes 4.-6. koht

25. novembril toimusid Rakvere Spordikooli laste kergejõustikuvõistlused.