Meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:
Katre Linnas pallivise 3. koht
Merit Nõmmiste pallivise 6. koht ja 600 m jooks 4. koht.
Siret Kaasik pallivise 7. koht
16. mail Lääne-Virumaa põhikoolide 4-võistlusel saavutas Simuna Kool kaks I kohta.
Poiste vanem vanuseaste: Andri Pent, Joel Henry Visnapuu, Kaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire.
Tüdrukute vanem vanuseaste: Katre Linnas, Renita Priks, Kaidi Ohno ja Gerdda Kägu.

Sisesõudmise võistlusel, milles tegid kaasa kõik Väike-Maarja valla õpilased, napsas Simuna Kool mitu medalit:
T16 (2003 - 2004) Jonete Visnapuu 6. koht
T14 (2005-2006) Katre Linnas 2. koht
T12 (2007-2008) Laura Kozlovski 3. koht; Kaidi Kraav 4. koht
T10 (2009-2011) Merit Nõmmiste 1. koht, Annaliisa Hiietamm 3. koht
T18 (1999-2002) Kristina Kaasik 6. koht.
P14 (2005-2006) Indrek Beljaev 3. koht, Rainer Sokk 4. koht
P12 (2007-2008) Kenno Kõiv 2. koht

Lääne- Virumaa U12 vanuseklassi murdmaajooksu MV saavutasid Merit Nõmmiste 3. koha ja Siret Kaasik 15. koha.

29. aprillil toimus Simuna kihelkonna koolide rahvastepalli võistlus. Tulemused:
IV koht Rakke kooli võistkond

8. aprilli toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
60 meetri jooksus Katre Linnas 1. koht; Renita Priks 2. koht
60 meetri tõkkejooksus Renita Priks 1. koht; Merit Nõmmiste 3. koht
kuulitõukes Siret Kaasik 2. koht; Kristina Kaasik 3. koht
kõrgushüppes Siret Kaasik ja Merit Nõmmiste 2-.3. koht; Mattias Ojasaar 3. koht.

29. märtsil toimunud Simuna kihelkonnakoolide korvpalli võistlusel saavutas meie kooli võistkond 2. koha. Võistkonda kuulusid Kristina Kaasik, Kaarel Gustav Põldmaa, Henry Hiire, Andry Pent ja Kustav Kundla.

Täna toimunud Lääne-Virumaa U10 ja U12 kergejõustiku talviste meistrivõistluste esimesel võistlusel (60 meetri jooks, kaugushüpe ja 400 meetri jooks) saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Randolf Orman I; Merit Nõmmiste II; Kert Karm II; Annaliisa Hiietamm III; Keiti Kõiv IV ja Heleri Pent VI.
Teisel võistlusel (60 meetri tõkkejooks, kuulitõuge ja kõrgushüpe):
Aliise Kull III; Mattias Ojasaar IV ja Joosep Viiksaar V koht.

21. veebruaril toimunud Rakvere kiirjooksupäeval saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Katre Linnas 1. koht, Kristina Kaasik 2. koht ja Renita Priks 4. koht.

14. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa noorte 2019 talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel
saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Siret Kaasik 2. koht kuulitõukes, 4. koht kõrgushüppes
Merit Nõmmiste 3. koht 60 meetri tõkkejooksus, 4. koht kõrgushüppes ja 5. koht kaugushüppes.

Täna toimunud Lääne-Viru maakonna U-18 talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel
saavutas Kristina Kaasik 2. koha 60 meetri jooksus ja kuulitõukes, 3. koha kõrgushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus; 5. koha kaugushüppes.

22. jaanuaril toimunud Lääne-Viru maakonna U-14 vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas Renita Priks 2. koha kaugushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus ning 3. koha 60 meetri jooksus.

Täna toimunud TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa ll etapil saavutasid 60 meetri tõkkejooksus
4. koha Renita Priks, 6. koha Katre Linnas.

9. jaanuaril 2019 toimunud Lääne-Virumaa talvisel mitmevõistluse meistrivõistlusel tüdrukute 5-võistluses saavutas U18 vanuseklassis Kristina Kaasik I koha; U16 vanuseklassis Renita Priks II koha ja Katre Linnas IV koha.

18. detsembril toimunud kergejõustiku Jõuluvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Kristina Kaasik 2. koht kaugushüppes ja kõrgushüppes; Katre Linnas 1. koht 60 meetri jooksus ja kuulitõukes; Renita Priks 2. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 3. koht 60 meetri jooksus.

13. detsembril toimunud Kergejõustiku Jõuluvõistlusel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Merit Nõmmiste 3. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Mattias Ojasaar 4. koht 60 meetri jooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Keiti Kõiv 2. koht 60 meetri tõkkejooksus, 5. koht 60 meetri jooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Aliise Kull 3. koht kaugushüppes, 4. koht 60 meetri jooksus ja 5. koht 60 meetri tõkkejooksus; Annaliisa Hiietamm 2. koht 60 meetri jooksus ja 5. koht kaugushüppes.

4. detsembril toimunud TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa I etapil saavutas Katre Linnas 1. koha 60 m jooksus ja 2. koha kuulitõukes; Renita Priks 3. koha 60 meetri jooksus.

21. novembril Rakvere Spordikooli kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Janne Kraav 3. koht nii 60 meetri jooksus kui 60 meetri tõkkejooksus
Randolf Orman 2. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 3. koht 60 meetri jooksus ja kaugushüppes.