14.-15. augustil Rakveres toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Renita Priks 16. koha.

3.-4. juulil Pärnu rannastaadionil toimunud U-14 Eesti meistrivõistlustel saavutas Renita Priks järgmised tulemused:
4x100 m teatejooksus KJK VIKE võistkonnas 6. koha
200 m jooksus 16. koha
400 m jooksus 24. koha
100 m jooksus 28. koha
kaugushüppes 32. koha

17. juunil Tartus toimunud sprindi mitmevõistlusel "Sportland sprint 2018" (60 m, 100 m, 200 m)
saavutasid meie õpilased järgmised kohad:
Katre Linnas 4. koht
Kristina Kaasik 6. koht
Renita Priks 13. koht

29. mail Lääne-Virumaa noorte 2018. a kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid
kaugushüppes Katre Linnas 2. koha ja Renita Priks 5. koha.
Väike Rootsi teatejooksus (100m, 200m, 300m ja 400m) sai Väike-Maarja valla võistkond 2. koha.
Sinna kuulusid: Katre Linnas, Renita Priks, Getrin Raudsepp ja Katily Randviir.

28. mail toimunud Lääne-Viru noorte 2018. a kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Renita Priks 2. koht kõrgushüppes
Katre Linnas 4. koht kuulitõukes
Katre Linnas 1. koht, Renita Priks 4. koht 60 meetri jooksus.
Väike-Maarja valla võistkond 2. koht 4x100 meetri teatejooksus.

Lääne-Virumaa põhikoolide 2018 a kergejõustiku 4-võistlusel saavutasid vanemate tüdrukute arvestuses:
Katre Linnas 3. koha
Renita Priks 4. koha.
Koolide arvestuses saavutati 1. koht.
Võistkonda kuulusid: Katre Linnas, Renita Priks, Gerdda Käggu ja Kelli Loorits.
Nooremate poiste arvestuses saavutas Kaarel Gustav Põldmaa 4. koha.

18. mail toimunud Lääne-Virumaa TV-10 olümpiastarti IV etapil saavutas Renita Priks kettaheites II koha; Katre Linnas palliviskes III koha.

20. aprillil toimus esimene Simuna Kooli maratoni jooks. 1.-5. klassi õpilased jooksid 5000 meetrit. Iga võistkonna liige jooksis teatejooksu põhimõttel ühe ringi korraga. Võistkond läbis 24 ringi. Nii kogunes 5760 meetrit. Kiireim võistkond läbis distantsi ajaga 21.31.79.
Võidutiim: Mattias Ojasaar, Aliise Kull, Martha Kristiine Rüntü, Rainer Sokk, Laura Pall, Martti Keinanen, Karin Linnas, Ketlin Toming, Caroliina Mattisen, Ron Aaron Tikka, Helena Üidik, Iti Lota Maasik.
6.-9. klassi õpilased läbisid 42240 meetrit 330 meetrisel ringil. Joosti teatejooksu põhimõttel 1 ring korraga ja nii võistkonna peale 128 ringi. Maraton läbiti ajaga 2.33.48.
Võidutiim: Remo Ojaste, Angelica Brauer, Kristjan Jaago, Andry Pent, Helari Vill, Katre Linnas, Karel Nõmmiste, Joonas Palmisto, Kairo Vaarik, Tony Priks, Birgit Toming, Gerdda Kägu.
Kõik jooksjad olid väga-väga tublid, et raske katsumuse vastu pidasid!
Fotod

2. aprillil toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
60 m jooks: Siret Kaasik VI koht; Renita Priks I koht; Kaarel Gustav Põldmaa VIII koht; Joosep Viiksaar XIV koht.
60 m tõkkejooks: Siret Kaasik I koht; Renita Priks II koht; Joosep Viiksaar XV koht
kuulitõuge: Siret Kaasik II koht; Renita Priks III koht; Kaarel Gustav Põldmaa XI koht; Joosep Viiksaar XIV koht
kõrgushüpe: Siret Kaasik II koht; Renita Priks IV koht; Kaarel Gustav Põldmaa VI koht; Joosep Viiksaar X koht

27. märtsil Tamsalus toimunud Lääne-Virumaa noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutas Maris Nõmmiste IV koha, Simuna Kool põhikoolide arvestuses III koha.

28. märtsil TV 10 Olümpiastarti Lääne-Viru lll etapil saavutasid:
kõrgushüppes Renita Priks 4. koha, Katre Linnas 5. koha
kaugushüppes Katre Linnas 4. koha Renita Priks 6. koha.

Nädalavahetusel toimunud Eesti U14 ja U16 talvistel meistrivõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad:
60 m jooks: Katre Linnas 7. koht
kaugushüpe: Renita Priks 14. koht
kõrgushüpe: Katre Linnas 12. koht; Renita Priks 20. koht
200 m jooks: Katre Linnas 8. koht; Renita Priks 26. koht
4 x 200 m teatejooksus saavutasid tüdrukud ViKe kergejõustiku klubi võistkonnaga 9. koha.

Lääne-Virumaa 2018. a talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Kert Karm I koht
Aliise Kull I koht
Keiti Kõiv II koht
Siret Kaasik II koht
Merit Nõmmiste III koht
Joosep Viiksaar VII koht

8. märtsil toimunud Lääne-Viru noorte 2018. a talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad:
Merit Nõmmiste VI koht

6. märtsil toimunud Rakvere kiirjooksupäeval saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

200 m jooksus II koha

6. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa noorte talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas Siret Kaasik kuulitõukes III koha; kõrgushüppes IV koha ja 60 m tõkkejooksus VI koha.

12. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid:
Renita Priks II koha
Katre Linnas III koha

5. detsembril TV-10 olümpiastarti Lääne-Virumaa osavõistlusel saavutasid 60 m jooksus:
Katre Linnas 2. koha ja Renita Priks 5. koha. Kuulitõukes Katre Linnas 8. koha.

22. novembril toimunud Rakvere Spordikooli kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Keiti Kõiv 1. koht nii 60 m jooksus, kui ka 60 m tõkkejooksus
Merit Nõmmiste 2. koht 60 m tõkkejooksus
Kert Karm 3. koht 60 m tõkkejooksus
Aliise Kull 3. koht 60 m jooksus.

Simuna kihelkonnakoolide sügiskrossil Rakkes olid meie kooli õpilased väga tublid:                        1. koht - Mattias Ojasaar, Kristina Kaasik, Kaarel Gustav Põldmaa, Remo Ojaste;                            2. koht - Merit Nõmmiste, Renita Priks, Maris Nõmmiste;
3. koht - Keiti Kõiv, Hanna Mälton, Gaidre Kägu, Kristjan Jaago;
4. koht - Gerdda Kägu, Birgit Toming, Kelly Prinken;
5. koht - Jonete Visnapuu;
6. koht - Siret Kaasik, Joosep Viiksaar, Kustav Kundla

Lääne-Viru algklasside 2017. aasta kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad: