Huvitegevus 2019/20

16. oktoobril rääkis 7.-9. klassi õpilastele oma loo ettevõtja, BauEst OÜ omanik Toomas Toompuu.Õpilaste muljeid: Mia Lota: Meeldis väga Toomaselt kuuldud mõte: "Tegeleda tuleb sellega, mis meeldib" ning uskuge või mitte, aga talle meeldib ka raamatuid lugeda.
Karel: Toomas rõhutas, et see, mida õpime praegu, on meie elu vundament.
Reno: Ettevõtja rääkis täpselt sellest, et kui tahad kaugele, kõrgele jõuda, pead palju pingutama. Rasmus: Toomase vestlus andis motivatsiooni ja mõtteainet midagi südamega teha.
Joonas: Kuigi oli tunda, et esineb noortele esimest korda, oli teda huvitav kuulata: Äge mees!

9. oktoobril osalesid meie koolist Lääne- Viru Arenduskeskuse poolt korraldatud
Noorte ettevõtluspäeval: inspiratsioonilabor Aqva konverentsikeskuses Kaidi Ohno ja Renita Priks. Õpilastele tutvustasid ärimaailma saladusi paljud tuntud Eesti ettevõtjad. Noored said inspiratsioonilaborist hulga uusi ideid, sõpru ja teadmisi oma väikese äri alustamiseks.