Vabariiklikul v?ikeste kodu-uurijate konkursil osalesid meie koolist oma toredate t??dega
Joel Henry Visnapuu, Kustav Kundla, Joonas Palmisto, Kristina Kaasik ja Jonete Visnapuu

Jonete Visnapuu tegi 10.septembril Tallinnas t?nup?eval ka oma t?? kohta ettekande. Jonete t?? tunnistati laureaadi tiitli v??riliseks.
?p Siiri Kanarbik t?nab s?damest laste vanemaid ja k?iki teisi abilisi meeldiva koost?? eest!

 

KOOLIBUSSID  S?IDAVAD:

Esmasp?ev-reede

Liin12

 Sept-dets

7:10

Simuna

7:15

Avanduse

7:17

M??ri (Ojasaar)

7:20

Simuna kool

7:30

Kurtna

7:35

V?ivere

7:40

Hirla

7:45

Orguse

7:50

Simuna kool

Lasinurme- K?ru - Simuna hommikused bussiajad on endised.

Esmasp?ev-neljap?ev

Liin13

14:00

Simuna kool

14:05

Kissa

14:10

Avanduse

14:15

Simuna kool

14:20

Orguse

14:30

Kurtna

14:35

Hirla

14:40

Simuna kool

Reede

Liin13A

14:00

Simuna kool

14:05

Avanduse

14:10

Simuna kool

14:15

Orguse

14:25

Kurtna

14:30

Hirla

14:35

Simuna kool

Esmasp?ev - reede

Liin14

15:00

Simuna kool

15:05

Simuna bussijaam (ootab ?ra liin nr. 29 bussi Rakverest)

15:15

K?ru

15:20

Salla

15:30

Lasinurme

15:35

Kadik?la

15:55

Simuna

 

 

 

Reedel oli rahvamaja saal t?is parimatest parimaid.  V?ga h?sti ja h?sti ?pivad Simuna Koolis pea pooled ?pilased.

Vahvad r??msav?rvilised kivid jagunesid sel aastal aga j?rgmiselt: AASTA ?PILANE - Jonete Visnapuu, AASTA SPORTLANE - Katre Linnas. AASTA ?PETAJA - ?p Triinu Pohlak, AASTA T??TAJA - Jaana Palmisto, AASTA LAPSEVANEMAD - Jaana ja Jaak Palmisto, AASTA SUUR TOETAJA - Priit Beljaev, AASTA SPORDIVEDUR - ?p Anna-Liisa Sammel, AASTA TEGIJA - ?p Tiia Lepp.

 

Simuna Kooli ?uel seisab uus ja uhke pinksilaud.

Laua meisterdasid ?petaja Anna-Liisa eestvedamisel 5. klassi lapsed koos oma tublide isade Priidu, Raimo, ja Jaanusega.

Simuna Kool t?nab!

 

 

Reedel, 13. mail toimus  L??ne-Virumaa noorte kergej?ustiku 4-v?istlus p?hikoolidele.

T?drukute nooremas vanuseastmes saavutas Simuna Kool I koha ja t?drukute vanemas vanuseastmes III koha.

Samal v?istlusel sai: Katre Linnas I, Kristina Kaasik IV, Karel N?mmiste V ja Mia Lota Maasik VI koha. 

 

 


 

30. aprillil toimunud EM? SK lahtistel meistriv?istlustel naistemaadluses

saavutas JONETE VISNAPUU  2. koha.               



Samal p?eval Ahtmes toimunud noorte rahvusvaheline vabamaadlusv?istlusel Alutaguse M?mmi,

kus osalesid ka Venemaa, Valgevene, L?ti, Leedu ja Eesti tugevad klubid,

saavutas  KRISTJAN JAAGO 12.koha.




 

2018/19 õa teine trimester: 26.11-10.03

Viimati uuendatud lehekülge: 12-12-2018 11:36.