A-L kuulutus

 


Teisipäeval, 12.märtsil kirjutasid meie kooli õpilased kirja oma emakeelele.

Emakeelepäeval said tunnustuse osaliseks järgmised ilusas ja õiges eesti keeles kirjutajad:

1. klass - Mariliis Pärn
2. klass - Heleri Pent
4. klass - Siret Kaasik
5. klass - Ketlin Toming ja Mattias Hinno
6. klass - Gerdda Kägu
7.klass - Henry Hiire
8.klass - Karel Nõmmiste
9.klass - Adrian Parko

Eriline kiitus 3. klassi õpilastele väga kaunilt kujundatud ja õiges ning armsas sõnastuses kirjade eest, aitäh Caroliina Mattisen, Martti Keinanen, Joosep Viiksaar, Mattias Ojasaar, Liselle Kokkar, Merit Nõmmiste, Maili Hinno, Merili Pärn

Armastage ja hoidke oma emakeelt!
 


9.–10. märtsini
 toimus teaduskeskuses AHHAA FIRST LEGO League Orbiidile hooaja suur finaal,
kus osales kokku 44 parimat meeskonda. 

Orbiidile hooaja parima meeskonnatöö võidukarika tõi koju meeskond Simuna
Võiduni viis meeskonna selge ühtekuuluvustunne, entusiasm ja lõbusus, oskus kaasata ja arvestada erinevas vanuses õpilastega ning soov koos töötada ja jagada oma ideid teiste meeskondadega. 

Meeskonda kuulusid Kert Karm, Merili Pärn, Merit Nõmmiste, Mattias Ojasaar, Martti Keinanen, Caroliina Mattisen, Joosep Viiksaar, Carl Randmets, Renita Priks, Joel Henry Visnapuu, Andry Pent, Karl Sokk ning juhendajad Liis Danilas ja Liivika Harjo. Meeskonda toetasid ettevalmistuse juures Velle Taraste, Leelo Ambos, Tauno Ojasaar, Tanel Loorits ning Rakke Robo ja Tamsalu Tamsa meeskonnad
.  
Palju õnne tublidele robootikutele ja juhendajatele ning suur aitäh abilistele!  
Kahepäevases finaalis  tuli meeskonnal tutvustada ise ehitatud ja programmeeritud LEGO Mindstorms robotit, võistelda robotimängus, tutvustada projekti käigus uuritud kosmosega seotud tõsielulist probleemi ja sellele sobivat lahendust, esitada 1-minutiline "liftikõne" uuritud probleemist ja lahendusest ning tutvustada hindamismeekonnale, kuidas meeskond järgib ja väärtustab FIRST põhiväärtusi.

 


9. märtsil toimunud Tarvastu karika 3. etapil saavutas

Joonas Palmisto noorteklassis I koha.
Palju õnne!

 joonas10.03.19

 

Nädalavahetusel, 9.-10. märtsini võistleb Simuna kooli robootikute meeskond
FIRST LEGO League 2018/19 Orbiidile! finaalis AHHAA Teaduskeskuses.

Enne suurt finaali jagasid robootikud oma teadmisi kosmosest ja kogemusi robotitega töötamisest koolikaaslastele.   
Soovime robootikutele edu ja hoiame neile kõvasti pöialt!   

 

Robootikapaev 08032019

 

 

Täna toimunud Lääne-Virumaa U10 ja U12 kergejõustiku talviste meistrivõistluste
         esimesel võistlusel (60 meetri jooks, kaugushüpe ja 400 meetri jooks) saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Randolf Orman I; Merit Nõmmiste II; Kert Karm II; Annaliisa Hiietamm III; Keiti Kõiv IV ja Heleri Pent VI.

Teisel võistlusel (60 meetri tõkkejooks, kuulitõuge ja kõrgushüpe):
Aliise Kull III; Mattias Ojasaar IV ja Joosep Viiksaar V koht.

PALJU ÕNNE! 

06.03.19

 

2018/19 õa teine trimester: 26.11-10.03

Viimati uuendatud lehekülge: 24-03-2019 09:01.