11. juunil oli 1.-8. klassi õpilastel selle õppeaasta viimane koolipäev.
Tunnustasime tublisid ja jagasime aasta tegijate tiitleid:

aasta õpilane - Joosep Viiksaar
aasta sportlane - Merit Nõmmiste
aasta õpetaja - Liivika Harjo         
aasta lasteaiaõpetaja - Liis Danilas
aasta töötaja - Silja Raudsepp
digiknopka (digihariduse edendaja) - Triinu Pohlak
aastate KEAT meeskonna eestvedaja- Siiri Kanarbik
aasta vallavalitsus - Väike-Maarja vallavalitsus 
aasta tegu - hoolekogu poolt loodud kohvik

TOREDAT KOOLIVAHEAEGA KÕIGILE!

FOTOD

 


1. juunil Tartus toimunud G. Hackenchmidti Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses
läks meie kooli noormeestel väga hästi:
Kristjan Jaago 2. koht; Joel Henry Visnapuu 4. koht.

Palju õnne!

 

 

Alles eile olid väike
lasteaialaps.
Paitasid sind tuul ja päike,
läksid suuremaks.
Hakkab koolilapse nimi
sulle passima.
Varsti esmakordselt lähed
esimesse klassi sa...

väike

 

 

22. mail toimus Väike-Maarja Värkstoa projekti raames Simunas loodusteaduskonverents.
Ettekannetega esinesid koostööprojektis osalevate koolide õpilased Sõmerult, Vinni-Pajustist,
Roelast, Muugast, Laekverest, Simunast, Väike-Maarjast ja Kiltsist.

Aitäh sisukate ettekannete eest!

Fotod

värkstuba22.05.19

                                                                                                                                Fotod: Kaja Põldmaa

 


Laupäeval 18. mail toimusid Paides Jõud Meistrivõistlusted maadluses,
kus meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Kreeka-Rooma maadlus:
Joel Henry Visnapuu 1. koht
Kristjan Jaago 2. koht

Vabamaadlus:

Joel Henry Visnapuu 2. koht
Kristjan Jaago 4. koht

Naistemaadlus:
Jonete Visnapuu 1. koht

Palju õnne!

 


14. mail toimus Rakvere staadionil TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp.
Meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Katre Linnas pallivise 3. koht
Merit Nõmmiste pallivise 6. koht ja 600 m jooks 4. koht.
Siret Kaasik pallivise 7. koht

16. mail Lääne-Virumaa põhikoolide 4-võistlusel saavutas Simuna Kool kaks I kohta.
Poiste vanem vanuseaste: Andri Pent, Joel Henry Visnapuu, Kaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire
Tüdrukute vanem vanuseaste: Katre Linnas, Renita Priks, Kaidi Ohno ja Gerdda Kägu

Palju õnne!

 

võistlused 15.16.05

 

2020/21 õa esimene trimester: 01.09.-27.11.

Viimati uuendatud lehekülge: 28-10-2020 10:20.