22. mail toimus Väike-Maarja Värkstoa projekti raames Simunas loodusteaduskonverents.
Ettekannetega esinesid koostööprojektis osalevate koolide õpilased Sõmerult, Vinni-Pajustist,
Roelast, Muugast, Laekverest, Simunast, Väike-Maarjast ja Kiltsist.

Aitäh sisukate ettekannete eest!

Fotod

värkstuba22.05.19

                                                                                                                                Fotod: Kaja Põldmaa

 


Laupäeval 18. mail toimusid Paides Jõud Meistrivõistlusted maadluses,
kus meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Kreeka-Rooma maadlus:
Joel Henry Visnapuu 1. koht
Kristjan Jaago 2. koht

Vabamaadlus:

Joel Henry Visnapuu 2. koht
Kristjan Jaago 4. koht

Naistemaadlus:
Jonete Visnapuu 1. koht

Palju õnne!

 


14. mail toimus Rakvere staadionil TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp.
Meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Katre Linnas pallivise 3. koht
Merit Nõmmiste pallivise 6. koht ja 600 m jooks 4. koht.
Siret Kaasik pallivise 7. koht

16. mail Lääne-Virumaa põhikoolide 4-võistlusel saavutas Simuna Kool kaks I kohta.
Poiste vanem vanuseaste: Andri Pent, Joel Henry Visnapuu, Kaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire
Tüdrukute vanem vanuseaste: Katre Linnas, Renita Priks, Kaidi Ohno ja Gerdda Kägu

Palju õnne!

 

võistlused 15.16.05

 

 

Simuna Kooli robootikutest moodustatud kolm meeskonda stardivad RoboOlümpial. 


Meeskonda "Leegitsejad" kuuluvad Caroliina Mattisen ja Merili Pärn,
meeskonda "Maratoonor" kuuluvad Martti Keinanen ja Joosep Viiksaar
ning meeskonda "Vahva vunts" kuuluvad Kert Karm, Carl Randmets ja Mattias Ojasaar.

Õpilasi juhendavad Liis Danilas ja Liivika Harjo.

Fotod ja videod on õpilaste enda tehtud. 

RoboOlümpia on veebipõhine robootikavõistlus 5-14 aastastele lastele ja noortele. https://roboolumpia.ee/

#roboolümpia

    

robo     

Rajad väike

 

 


4. aprillil Kadrinas toimunud Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaadil
saavutasid Mattias Ojasaar ja Joosep Viiksaar 7. koha.

Palju õnne!

 

 

20. märtsil Väike-Maarja Muuseumis toimunud muinasjuttude pajatamise võistlusel saavutasid:

Karel Nõmmiste II koht

Andro Turu III koht

Kaidi Ohno eripreemia ilmekuse eest.

Palju õnne!

muinasjuttude pajatamine20.03.19

 

2019/20 õa esimene trimester: 01.09-03.12

Viimati uuendatud lehekülge: 20-09-2019 08:16.