PostHeaderIcon 1970-1979

1970

Saima Abo

Mati Grünthal

Mare Erapart

Laidi Helenurm

Irja Inginen

Sulev Kaasik

Elle Kallivere

Ants Kesküla

Maie Klaos

Ülle Klaos

Ants Koppel

Uudo Kruusimägi

Leonore Laar

Rannar Moissev

Anu Ojamäe

Toomas Pruunsild

Ain Põldmaa

Mart Põldpere

Ain Rohtla

Maret Saks

Leo Lepp

Maie Siim

Erich Sillamaa

Klassijuhataja: Silvia Floren


1971

Ain Allik

Aili Birnbaum

Tiit Ehasalu

Harri Ivask

Mare Jurtom

Helju Kangur

Aivar Kasu

Tõnis Kentel

Erika Korjas

Aime Kuulvee

Marika Kägu

Kalle Lett

Maie Maidla

Jaan Miller

Otto Preem

Märt Ponder

Jaan Põldmaa

Raivo Raimla

Helju Roosimägi

Eha Sikov

Eugen Sikov

Hilma Temonen

Leili Türbsal

Riina Vasli

Tiit Vasli

Õilme Helenurm

Tiiu Falkenberg

Villu Pitk

Klassijuhataja: Väino Rokk

 

1972

Piret Allik

Kalev Helenurm

Maive Kaasik

Varmo Kind

Laine Kirschbaum

Marju Komp

Raivo Kondimäe

Kristi Kuusler

Elmar Laager

Halvart Lett

Sirje Morozova

Sulev Nagel

Vaido Puusta

Krista Reima

Tiiu Sillamaa

Aivar Sirelpuu

Alfred Tikka

Urmas Uibo

Klassijuhataja: Silvia Floren

 

1973

Enn Aruvainu

Elve Hiiesalu

Mati Jurtom

Ene Kirschbaum

Ullas Kukk

Ülo Lipp

Lea Meer

Ingrid Pedo

Mart Pruul

Viire Puusta

Kulle Põldmaa

Ülo Sein

Vive Suumann

Leo Tikka

Helmut Toots

Astra Kondimäe

Mart Leemets

Hans Maidla

Mare Reitel

Ruth Rääk

Klassijuhataja: Merike Ojasaar


1974

Rita Miller

Ants Sirgmets

Einar Sepik

Külli Paljak

Vilve Rebane

Ain Arula

Kalju Siim

Külli Lehtmets

Tiina Iling

Helle Remiküll

Emma Linroos

Juta Sepp

Kalev Hunt

Viktor Kull

Georgi Inginen

Aivar Birnbaum

Maive Puusta

Klassijuhataja: Aita Hinnosaar


1975

Aime Alavere

Eve Ilves

Reet Kleesmaa

Kersti Moor

Kersti Morozov

Pille Põldmaa

Jaan Reisenbuk

Raivo Rõngas

Ott Selgmäe

Ruth Sein

Anne Sirgmets

Riho Vahter

Hille Kukk

Silvia Hanolainen

Endla Saarmas

Klassijuhataja:Vilja Seppen

 

1976

Lea Aavoja

Ilmar Hiietamm

Gunnar Kanna

Arvo Siim

Tiit Siim

Merike Tepomees

Rein Urva

Maaja Floren

Kaida Miller

Helle Põldmaa

Arne Rebane

Jaan Sepp

Valli Türbsal

Väino Vainola

Andrus Läll

Valdek Väli

Pauri Pedo

Klassijuhataja: Krista Ustav

 

1977

Andrus Alber

Ülle Altmäe

Ormet Flink

Ahti Hiiesalu

Iiri Hunt

Teesi Hunt

Aili Kaare

Taimi Kind

Mare Koovisk

Üllar Lango

Tiia Luht

Mati Metsanurk

Ruth Miller

Aivar Rahulaan

Klassijuhataja: Jenny Rokk


1978

Anu Liim

Ivika Petti

Helle Aruvainu

Terje Kukk

Marika Morozova

Silvi Sirelpuu

Gustav Põldmaa

Hillar Sein

Raivo Sikov

Enno Kaare

Kati Selgmäe

Olev Plaks

Ilmar Pullõnen

Klassijuhataja: Aita Hinnosaar

 

1979

Ain Ahlberg

Alla Altmäe

Sirje Hanolainen

Kaja Kalmus

Katrin Kasemets

Helve Komusaar

Marika Läll

Sulev Plaks

Matti Preem

Kaido Põldar

Malle Rahulaan

Tarmo Rõngas

Heli Sein

Peedo Sildmets

Aive Sirgmets

Ülle Talver

Jana Tamm

Aivar Vimberg

Klassijuhataja: Olga Haiba