Jüriööjooksu võistlusnädala tulemused on järgmised:

1.-3. klasside arvestuses võitis 3. klass

4.-6. klasside arvestuses võitis 6. klass

7.-9. klasside arvestuses võitis 9. klass

Suur tänu osavõtjatele!




20. veebruaril osalesid 1. klassi õpilased Kerttu KaasikMia Anette Ainsar, Heidi Beljaev 
ja Merilin Peetso
  Lääne-Viru maakonna U 10 vanuseklassi talvistel kergejõustikuvõistlustel. 

Võistlused 20.02.20

 


 


Kiitus väga tublidele kergejõustiklastele ja nende juhendajale õp Triinu Kunbergile, kes osalesid 

13. veebruaril Rakvere talvistel meistrivõistlustel ja saavutasid järgmised kohad:

Merit Nõmmiste - 60 m jooks III koht, 60mtj IV koht, kaugushüppes III koht ja kuulitõukes VI koht.

Kert Karm - 60mtj IV koht, kõrgushüppes IV koht

Keiti Kõiv - 60mtj VI koht

Aliise Kull - kaugushüppes IV koht

Heleri Pent - kuulitõukes V koht

võistlused14.02

 

 


 

 

Tublid kergejõustiklased saavutasid Lääne-Virumaa noorte talvistel meistrivõistlustel järgmised kohad: 

Katre Linnas kuulitõuge I koht; 
Siret Kaasik kuulitõuge II koht ja kõrgushüpe II koht. 
(Siret saavutas kõrgushüppes enda isikliku rekordi 1.25); 
Joosep Viiksaar 60 meetri tõkkejooks III koht. 

võistlused 23.01.20

 



28. novembril toimunud Lääne-Viru maakonna noorte mitmevõistluse neljavõistlusel saavutas Renita Priks I koha 



13. novembril toimusid Rakvere Kergejõustikuvõistlused.
Kert Karm saavutas II koha tõkkejooksus.
Kõik osalejad olid tublid, püstitati mitu uut isiklikku rekordit.

13.11.19


 


 


1. oktoobril toimus Rakke Linnamäel mäkketõusuvõistlus „Asi läheb ülesmäge 2019“. 
Parimad Simuna Kooli õpilaste seas olid :
Kaarel Gustav Põldmaa I koht 
Kert Karm II koht

Keiti Kõiv II koht 
Merit Nõmmiste II koht

Aliise Kull III koht
Katre Linnas III koht
Kiitus ka teistele osalejatele!

Mäkketõusu võistlus 1.10.19väike



 


 


20. septembril Simuna kihelkonnakoolide sügiskrossil Rakkes olid meie õpilased väga tublid.
Erinevates vanusegruppides jooksid ennast viie parema sekka:
Kaarel Gustav Põldmaa I koht; Keiti Kõiv III koht; Kert Karm IV koht;
Siret Kaasik ja Aliise Kull V koht.

sügiskross19väike



Kiitus tublidele kergejõustiklastele, kes saavutasid 12. septembril toimunud 
Lääne-Viru Maakonna algklasside kergejõustikuvõistlustel järgmised kohad:

Merit Nõmmiste – pallivise I koht; 400 m jooks IV koht 
Keiti Kõiv - pallivise II koht; 400 m jooks II koht 
Aliise Kull – kaugushüpe III koht; 60 m jooks VI koht 
Annaliisa Hiietamm – 60 m jooks II koht; kaugushüpe VI koht 
Kert Karm – 400 m jooks V koht

 

2019/20 õa kolmas trimester: 11.03.-9.06.2020

Viimati uuendatud lehekülge: 06-06-2020 08:44.