Laupäeval 18. mail toimusid Paides Jõud Meistrivõistlusted maadluses, 

kus meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Kreeka-Rooma maadlus:
Joel Henry Visnapuu 1. koht
Kristjan Jaago 2. koht

Vabamaadlus:

Joel Henry Visnapuu 2. koht
Kristjan Jaago 4. koht

Naistemaadlus:
Jonete Visnapuu 1. koht 

 



14. mail toimus Rakvere staadionil TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp. 
Meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

 

Katre Linnas pallivise 3. koht
Merit Nõmmiste pallivise 6. koht ja 600 m jooks 4. koht. 
Siret Kaasik pallivise 7. koht

 

16. mail Lääne-Virumaa põhikoolide 4-võistlusel saavutas Simuna Kool kaks I kohta.
Poiste vanem vanuseaste: Andri PentJoel Henry VisnapuuKaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire
Tüdrukute vanem vanuseaste: Katre LinnasRenita PriksKaidi Ohno ja Gerdda Kägu


võistlused 15.16.05



 


11. mail osales
Jonete Visnapuu Soomes Tamperes toimunud

naistemaadluse turniiril ja saavutas seal 2. koha.

Samal päeval osales Kristjan Jaago Valtus toimunud
Kehtna Liu võistlusel kreeka-rooma maadluses
ja saavutas seal 4. koha.

 


 

 

Sisesõudmise võistlusel, milles tegid kaasa kõik Väike-Maarja valla õpilased, napsas Simuna Kool mitu medalit:

T16 (2003 - 2004) Jonete Visnapuu 6. koht
T14 (2005-2006) Katre Linnas 2. koht
T12 (2007-2008) Laura Kozlovski 3. koht; Kaidi Kraav 4. koht
T10 (2009-2011) Merit Nõmmiste 1. koht, Annaliisa Hiietamm 3. koht
T18 (1999-2002) Kristina Kaasik 6. koht.

P14 (2005-2006) Indrek Beljaev 3. koht, Rainer Sokk 4. koht
P12 (2007-2008) Kenno Kõiv 2. koht

 


 


Lääne- Virumaa U12 vanuseklassi murdmaajooksu MV saavutasid
Merit Nõmmiste 3. koha ja Siret Kaasik 15. koha.

 


 

 

4. mail osales Jonete Visnapuu Lätis Daugavpilsis Põhjamaade Meistrivõistlustel maadluses ja saavutas seal 7. koha. 



4. mail Tarvastu karika 4. etapil saavutas 
Joonas Palmisto noorteklassis 2. koha.

Joonas 04.05.19

 

 



29. aprillil toimus Simuna kihelkonna koolide rahvastepalli võistlus. Tulemused:
1.-5. klassid (segavõistkonnad)
I koht Muuga kooli võistkond
II koht Laekvere kooli võistkond
III koht Rakke kooli võistkond
IV koht Simuna kooli võistkond

 

 

6.-9. klassid (tüdrukud)
I koht Simuna kooli võistkond
II koht Muuga kooli võistkond
III koht Laekvere kooli võistkond
IV koht Rakke kooli võistkond



 



20. aprillil osalesid meie kooli noored maadlejad Luunjas toimunud 
Jaan Jaago Mälestusvõistlustel kreeka rooma ja naistemaadluses. 

Jonete Visnapuu saavutas 1. koha; Joel Henry Visnapuu 2. koha ja Kristjan Jaago 5. koha.

 


21. aprillil võistlesid meie noormehed Eesti Meistrivõistlustel 
vaba- ja naistemaadluses õpilastele. 

Kristjan Jaago saavutas 3. koha ja Joel Henry Visnapuu 5. koha.

 



13. aprillil osalesid Kristjan ja Joel Henry 53. Vändra Lahtisel Matil kreeka-rooma maadluses.

Noormehed saavutasid järgnevad kohad:

 

Kristjan Jaago 3. koht
Joel Henry Visnapuu 8. koht


 


 


8. aprilli toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: 

60 meetri jooksus Katre Linnas 1. koht; Renita Priks 2. koht 
60 meetri tõkkejooksus Renita Priks 1. koht; Merit Nõmmiste 3. koht
kuulitõukes Siret Kaasik 2. koht; Kristina Kaasik 3. koht
kõrgushüppes Siret Kaasik ja Merit Nõmmiste 2-.3. koht; Mattias Ojasaar 3. koht.

 

 


 

 

6. aprillil osales meie kooli 1. klassi õpilane Hendri Sokk Maiasmoka turniiril sumos.
Hendri saavutas 1. koha ja 1. koha ka absoluutkaalus.
Lasteaiast osales Heidi-Lii Jaago, kes saavutas 2. koha.




30.-31. märtsil osalesid Väike-Maarja RSK maadlusklubi noormaadlejad Saku Suurhallis toimunud Euroopa suurimal maadlusvõistlusel Tallinna Open 2019 Kristjan Palusalu Noorte maadlusvõistlusel. Võistlustel osales 2246 sportlast 29 riigist .

Meie kooli õpilased saavutasid järgmised kohad:

Jonete Visnapuu 4. koht
Joel Henry Visnapuu 12. koht
Kristjan Jaago 29. koht

 

 


 

 

Joonas Palmisto 2019 talvise hooaja kokkuvõte: 
Joonas osales 17. võistlusel, kust koju tõi 18 karikat – üheksa I koha; kaheksa II koha ja ühe III koha oma. 
Kõige suurem saavutus oli EKV noorteklassis, kus Joonas võitis kõik kolm etappi ja saavutada aasta kokkuvõttes I koha ja 
2wd esiveos kokkuvõttes II koha.


Joonas31.03.19


 


 


29. märtsil toimunud Simuna kihelkonnakoolide korvpalli võistlusel saavutas meie kooli võistkond 2. koha. 

Võistkonda kuulusid Kristina Kaasik, Kaarel Gustav Põldmaa, Henry Hiire, Andry Pent ja Kustav Kundla.


 


 


26. märtsil toimunud TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa 3. etapil saavutas

Renita Priks kaugushüppes III koha.

 


 

SportKunda korvpallimeeskond (2005 poisid) saavutas 22.-24.03 Lätis peetud korvpalliturniiril I koha.
Meie kooli poisid Henry Hiire ja Kaarel Gustav Põldmaa kuulusid võidukasse võistkonda. 

korvpall03.19

Fotod: Kaido Vahesalu



23. aprillil osalesid meie kooli noormehed Põlvas toimunud vabamaadlusvõistlusel Nublust Nabini. 

Kristjan Jaago saavutas 3. koha ja Joel Henry Visnapuu 5. koha.

 

 


 

 

16. märtsil osalesid meie kooli õpilased Väike-Maarja RSK maadlusklubi koosseisus
Paikusel toimunud kadettide Eesti Meistrivõistlustel kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses.


Kreeka rooma maadlus:
Joel Henry Visnapuu 3. koht
Kristjan Jaago 4. koht

 Vabamaadlus:

Joel Henry Visnapuu 5. koht
Kristjan Jaago 4. koht

 Naistemaadlus:

Jonete Visnapuu 1. koht




9. märtsil toimunud Tarvastu karika 3. etapil saavutas
Joonas Palmisto noorteklassis I koha.


joonas10.03.19


 



Täna toimunud Lääne-Virumaa U10 ja U12 kergejõustiku talviste meistrivõistluste
         esimesel võistlusel (60 meetri jooks, kaugushüpe ja 400 meetri jooks) saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Randolf Orman I; Merit Nõmmiste II; Kert Karm II; Annaliisa Hiietamm III; Keiti Kõiv IV ja Heleri Pent VI.
Teisel võistlusel (60 meetri tõkkejooks, kuulitõuge ja kõrgushüpe): 
Aliise Kull III; Mattias Ojasaar IV ja Joosep Viiksaar V koht.

 

 

06.03.19

 

 


 

 

2.-3. märtsil toimunud Eesti karikavõistluste II ja III etapil jäärajasõidus saavutas 
Joonas Palmisto noorteklassis kaks esikohta ja 2WD esiveos 1. ja 2. koha.

Joonas 03.03.19 

 


 

 

21. veebruaril toimunud Rakvere kiirjooksupäeval saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Katre Linnas 1. koht, Kristina Kaasik 2. koht ja Renita Priks 4. koht. 



16. veebruaril Rakkes toimunud vabamaadlusvõistlusel Nublust Nabini järjekordsel etapil saavutasid

Joel Henry Visnapuu 4. koha ja Kristjan Jaago 5. koha. 

 

 


 

 

14. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa noorte 2019 talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel
saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
Siret Kaasik 2. koht kuulitõukes, 4. koht kõrgushüppes
Merit Nõmmiste 3. koht 60 meetri tõkkejooksus, 4. koht kõrgushüppes ja 5. koht kaugushüppes. 


10. veebruaril Põlvas toimunud täiskasvanute 

Eesti Meistrivõistlustel naistemaadluses saavutas Jonete Visnapuu 2. koha. 



9. veebruaril toimunud autospordi võistluse Piiroja karikasarja kolmandal etapil saavutas 

Joonas Palmisto noorteklassis II koha. 

joonas9.02.19




Täna toimunud Lääne-Viru maakonna U-18 talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel 
saavutas Kristina Kaasik 2. koha 60 meetri jooksus ja kuulitõukes, 
3. koha kõrgushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus; 5. koha kaugushüppes.

 


 

 

3. veebruaril Läänemaal Ristil toimunud Eesti Meistrivõistlustel Sumos saavutas 
Hendri Sokk 2. ja 3. koha (abs kaalus, kuni 8.a) ja 
Jonete Visnapuu 3. koha (täiskasvanute arvestuses).

 


 


2. veebruaril toimunud EKV jäärajasõidu I etapilt noorteklassis saavutas
Joonas Palmisto 
1. koha ja 2wd esiveos 4. koha.

 

Joonas 02.02.19

 

 


 

 

2. veebruaril toimunud Eesti Meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses õpilastele saavutas 
Joel Henry Visnapuu 2. koha ja Kristjan Jaago 3. koha. 




27. jaanuaril toimunud Tarvastu karikasarja teisel etapil saavutas 
Joonas Palmisto 
noorteklassis 4. koha ja 2wd esiveos 8. koha. 
26. jaanuaril peetud Simuna talvesprindil saavutas Joonas noorteklassis 1. koha.  

Joonas 27.01

  


 

 27. jaanuaril saavutasid Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnavõistlustel vabamaadluses

Joel Henry Visnapuu 4. koha ja Kristjan Jaago 5. koha. 

  


 

 

22. jaanuaril toimunud Lääne-Viru maakonna U-14 vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel 
saavutas Renita Priks 2. koha kaugushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus ning 3. koha 60 meetri jooksus. 


 


 


19. jaanuaril toimunud autospordi võistluse 
Piiroja karikasarja teisel etapil saavutas 
Joonas Palmisto noorteklassis II koha. 

Joonas 19.02.1019

 


 


14. jaanuaril toimus Eesti Olümpiakomitee pidulik 2018 aasta teise poolaasta
tiitlivõistluste medalivõitjate tunnustamisüritus.

Teiste hulgas sai tunnustuse osaliseks Jonete Visnapuu (Euroopa Meistrivõistluste 3. koht juunioride arvestuses)
ja tema treener Lembit Kalter.

 

Jonette jaanuar19

Foto: Kalev Lilleorg / EOK

 


 


Täna toimunud TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa ll etapil 

saavutasid 60 meetri tõkkejooksus

4. koha Renita Priks 
6. koha Katre Linnas 
 

 


 

 

12. jaanuaril võistlesid meie kooli õpilased Väike-Maarja RSK maadlusklubi koosseisus 

 A. Talpase Mälestusvõistlusel kreeka-rooma maadluses:

Kristjan Jaago 3.
koht
Joel
Henry Visnapuu 4.koht
 

13. jaanuaril osaleti Kohtla-Järvel toimunud noorte vabamaadlusvõistlustel
Nublust Nabini I etapil, seal saavutati järgmised kohad: 
 

Kristjan Jaago 6.koht  

Joel Henry Visnapuu 9.koht


 

 


 


13. jaanuaril toimunud autospordi võistlusel Tarvastu karikas I etapil
saavutas Joonas Palmisto noorteklassis II koha.

Joonas 13.01.19



 


9. jaanuaril 2019 toimunud Lääne-Virumaa talvisel mitmevõistluse meistrivõistlusel

tüdrukute 5-võistluses saavutas  

U18 vanuseklassis Kristina Kaasik I koha 

U16 vanuseklassis Renita Priks II koha ja Katre Linnas IV koha. 




29. detsembril osales Väike-Maarja RSK maadlusklubi Tartus toimunud kreeka-rooma 
ja naistemaadluse võistlusel Elu Parimad aastad. 

Jonete Visnapuu saavutas seal 1. koha ja Joel Henry Visnapuu 2. koha.

 

 


 

18. detsembril toimunud kergejõustiku Jõuluvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  


Kristina Kaasik 2. koht kaugushüppes ja kõrgushüppes;
Katre Linnas 1. koht 60 meetri jooksus ja kuulitõukes;
Renita Priks 2. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 3. koht 60 meetri jooksus. 

 


  

15. detsembril osalesid meie kooli õpilased Väike-Maarja RSK maadlusklubiga 
traditsioonilisel Lähte Jõuluturniiril kreeka-rooma - ja naistemaadluses. 
Saavutati järgmised kohad:

 

Jonete Visnapuu 2. koht 
Joel Henry Visnapuu 3. koht. 

 


 

13. detsembril toimunud Kergejõustiku Jõuluvõistlusel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:


Merit Nõmmiste 3. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Mattias Ojasaar 4. koht 60 meetri jooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Keiti Kõiv 2. koht 60 meetri tõkkejooksus, 5. koht 60 meetri jooksus ja 6. koht kaugushüppes;
Aliise Kull 3. koht kaugushüppes, 4. koht 60 meetri jooksus ja 5. koht 60 meetri tõkkejooksus;
Annaliisa Hiietamm 2. koht 60 meetri jooksus ja 5. koht kaugushüppes.

 

Jõuluvõistlus13.12.18

 

 


 

 

1. detsembril toimus Saku Suurhallis Eesti Autospordi Tähed Gala 2018. 
Autasustati Eesti KV ja MV parimaid. 

Joonas Palmisto saavutas jäärajasõidus noorteklassis kokkuvõttes I koha. 

 

Joonas2018

Foto: Karli Saul

 


 

 

4. detsembril toimunud TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa I etapil saavutas

Katre Linnas 1. koha 60 m jooksus ja 2. koha kuulitõukes
Renita Priks 3. koha 60 meetri jooksus.

 

katrerenita04.12.18

 


 

1. detsembril toimunud Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel kreeka-rooma ja
naistemaadluses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Kristjan Jaago 1. koht
Joel Henry Visnapuu 2. koht
Jonete Visnapuu 2. koht  

 


 

21. novembril Rakvere Spordikooli kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Janne Kraav 3. koht nii 60 meetri jooksus kui 60 meetri tõkkejooksus
Randolf Orman 2. koht 60 meetri tõkkejooksus ja 3. koht 60 meetri jooksus ja kaugushüppes.

46508593 365311024045662 3144998598589022208 n

 


 

Joonas Palmisto oli lõppenud autospordi hooajal väga edukas.
Ta saavutas nii Tarvastu kui ka Piiroja karikasarja noorteklassis kokkuvõttes 2. koha.
 

 

Joonas nov18


 

16. novembril Lätis toimunud rahvusvahelisel naistemaadlusvõistlusel 
Daugavpilsis 
saavutas Jonete Visnapuu 7. koha.

17. novembril Jõgeval toimunud Vooremaa auhinnavõistlustel klassikalises ja naistemaadluses saavutasid: 
Joel Henry Visnapuu 3. koha
Hedi-Lii Jaago 3. koha
Jonete Visnapuu 5. koha

 

 


 

 

3. novembril toimunud Noorte seeriavõistlusel Nublust Nabiks
saavutas Jonete Visnapuu 1. koha. Teda autasustati ka 5. etapi karikaga.




3. novembril Kallaveres toimunud Aleksander Abergi Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses

saavutas Joel Henry Visnapuu 3. koha. 

 


 

26.-28. oktoobril toimusid Rakveres noorte Euroopa meistrivõistlused sumos, kus osalesid ka meie kooli õpilased. 
Kristjan Jaago
 saavutas kuni 14 aastaste seas 5. koha  
Jonete Visnapuu kuni 16 aastaste seas 5. koha ja kuni 18 aastaste seas 3. koha. 

 

Jonete 26. okt 18

Foto: Riina Visnapuu

 


 

 

13. oktoobril osalesid Joel ja Jonete Visnapuu Tapal maadluspäeval. 
Mõlemad saavutasid 1. koha. 


 


 

 

Laupäeval, 6. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Türil toimunud Järvamaa lahtistel Meistrivõistlustel vabamaadluses: 

Joel Visnapuu 2. koht 

Jonete Visnapuu 2. koht 



21. septembril Lihulas toimunud G. Vahari Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid 

Kristjan Jaago II ja Joel Visnapuu III koha.




26. ja 27. septembril toimunud rahvajooksu tulemused:


1.-4. klassi poisid
1. Kert Karm
2. Mattias Ojasaar
3. Markus Lainemaa

1.-4. klassi tüdrukud
1. Keiti Kõiv
2. Merit Nõmmiste
3. Aliise Kull.

5.-9. kl tüdrukud
1. Renita Priks
2. Kelli Loorits
3. Jonete Visnapuu

5.-9. klassi poisid
1. Karel Nõmmiste.
2. Kaarel Gustav Põldmaa
3. Reno Tikka

rahvajooks väike

 


 

25. septembril toimunud Väike-Maarja valla koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis
saavutasid nooremad jalkapoisid 4. ja vanemad 5. koha.

Noored ehk Simuna I olid: Kaarel Gustav Põldmaa, Henry Hiire, Kristjan Jaago,
Helari Vill, Andry Pent, Joel Henry Visnapuu ja Argo Larionov.

Vanemad ehk Simuna II olid: Andro Turu, Rando Linnas, Joonas Palmisto,
Rasmus Kaasik, Kustav Kundla, Tony Priks ja Karl Sokk.

Jalka 25.09.2018

  



23. septembril osalesid meie kooli õpilased Rakveres Eesti Meistrivõistlustel Sumos. 

Jonete Visnapuu 1. koht 16 aastased
2. koht 16 aastased absoluutkaal 
1. koht 18 aastased

Kristjan Jaago 2. koht 14 aastased

Joel Henry Visnapuu 3. koht 14 aastased

42490475 1909199069162294 2377596339178438656 n

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi 

 


              21. septembril Rakkes toimunud kihelkonnakoolide sügiskrossil saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  

Kert Karm ja Kaarel Gustav Põldmaa 1. koht;
Keiti Kõiv, Renita Priks ja Kristina Kaasik 2. koht;

Aliise Kull, Katre Linnas ja Jonete Visnapuu 3. koht;
Merit Nõmmiste 4. koht;
Kustav Kundla 5. koht;
Mattias Ojasaar ja Ronald Priks 6. koht.


 
18. septembril toimunud Lääne-Viru maakonna 2018. aasta kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid 
Renita Priks 2. koha ja Katre Linnas 3. koha. 

18.09.18 - sport

 


 Lääne-Viru algklasside 2018. a kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:


Merit Nõmmiste palliviskes 3. koht, kaugushüppes 4. koht
Keiti Kõiv 400 m jooksus 4. koht
Siret Kaasik palliviskes 6. koht

 

2018/19 õa kolmas trimester: 11.03-11.06

Viimati uuendatud lehekülge: 23-05-2019 08:34.