PostHeaderIcon Saavutused spordis 2017/18


12. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid 
Renita Priks II koha
Katre Linnas III koha 

PALJU ÕNNE!

Renita ja Katre 12.01.18

 



7. detsembril toimunud "Eesti Autospordi T?hed 2017" galal Saku Suurhallis autasustati meie kooli ?pilast
Joonas Palmisto't
kes saavutas Eesti Karikasarjas J??rajas?idus noorte klassis 2. koha.

PALJU ?NNE!


Joonas

 Foto: Delfisport

 


 

Eesti Ol?mpiakomitee korraldas teisip?eval Tallinnas Hilton hotelli konverentsikeskuses t?nuvastuv?tu sportlastele, kes v?itsid 2017. aaasta teisel poolaastal rahvusvahelistelt tiitliv?istlustelt medaleid. Nende seas oli ka meie kooli ?pilane 
Jonete Visnapuu

PALJU ?NNE!  

 

Jonete vastuv?tul

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi

 


 

5. detsembril TV-10 ol?mpiastarti L??ne-Virumaa osav?istlusel saavutasid 60 m jooksus Katre Linnas 2. ja Renita Priks 5. koha. Kuulit?ukes Katre Linnas 8. koha. PALJU ?NNE!

 

 


 

2. detsembril Tapal toimunud L??ne-Virumaa Meistriv?istlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutasid meie ?pilased j?rgmised kohad:

Joel Visnapuu     1. koht
 
Kristjan Jaago     1. koht

Remo Ojaste        3. koht

Kristo Ojaste        6. koht

Jonete Visnapuu  2. koht


25. novembril Ahtmes toimunud Eesti Meistriv?istlustel vabamaadluses saavutasid meie kooli ?pilased j?rgmised kohad:  

Remo Ojaste 1. koht
Kristjan Jaago 3. koht
Joel Visnapuu 7. koht  

Naistemaadlus:  

Jonete Visnapuu 5. koht


Maadlus 26.11

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi

 


 

 

22. novembril toimunud Rakvere Spordikooli kergej?ustikuv?istlustel saavutasid meie kooli ?pilased j?rgmised kohad:

Keiti K?iv 1. koht nii 60 m jooksus, kui ka 60 m t?kkejooksus.
Merit N?mmiste 2. koht 60 m t?kkejooksus.
Kert Karm 3. koht 60 m t?kkejooksus. 
Aliise Kull 3. koht 60 m jooksus.

PALJU ?NNE!
 

 


17. novembril J?geval toimunud Vooremaa auhinnav?istlustel noortele kreeka-rooma maadluses saavutasid meie ?pilased j?rgmised kohad:

Remo Ojaste 2. koht
Kristjan Jaago 3. koht
Joel Visnapuu 4. koht
Kristo Ojaste 13. koht

PALJU ?NNE!

 

maadlus 19.nov

 Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi



12. novembril Rakkes toimunud ?Nublust Nabiks? finaaletapil vabamaadluses saavutasid meie kooli ?pilased j?rgmised kohad:

Jonete Visnapuu 1. koht
Remo Ojaste 2. koht
Kristjan Jaago 5. koht
Kenno K?iv 7. koht

Joel Visnapuu 12. koht

V?istlussarjas osales kokku ligi 200 noorsportlast ja ?ldkokkuv?ttes parimale 13 maadlejale anti karikas. Karika saajate hulgas oli ka Jonete Visnapuu.

 

Maadlejad 13.11.17

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi

 



4 .novembril Kallaveres toimunud A. Abergi M?lestusv?istlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid:

Remo Ojaste I koha

Kristjan Jaago III koha

Palju ?nne!

maadlejad

 

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi


 

27. oktoobril L?tis Balvis toimunud noorte kreeka-rooma maadlusv?istlusel saavutasid:
Kristjan Jaago III koha
Remo Ojaste III koha

 Palju ?nne!

 



Varssavis noorsoo SUMO EM-il saavutas Jonete Visnapuu kadettide (U16) arvestuses III koha.

PALJU ?NNE!

Jonete

 

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi



7. okt 2017 T?ri Spordiklubide Liidu auhinnaturniiril vaba- ja naistemaadluses saavutasid meie ?pilased j?rgmised kohad:

  Kristjan Jaago I koht
Remo Ojaste I koht

    Jonete Visnapuu I koht

PALJU ?NNE!

maadlus

 

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi


                                 Simuna kihelkonnakoolide s?giskrossil Rakkes olid meie kooli ?pilased v?ga tublid:

                                  1. koht - Mattias Ojasaar, Kristina Kaasik, Kaarel Gustav P?ldmaa, Remo Ojaste;
                                  2. koht - Merit N?mmiste, Renita Priks, Maris N?mmiste;
                                  3. koht - Keiti K?iv, Hanna M?lton, Gaidre K?gu, Kristjan Jaago;
                                  4. koht - Gerdda K?gu, Birgit Toming, Kelly Prinken;
                                  5. koht - Jonete Visnapuu;
                                  6. koht - Siret Kaasik, Joosep Viiksaar, Kustav Kundla


                                                                          PALJU ?NNE!

Rakke jooksukross17

 

 

 


 

L??ne-Viru algklasside 2017. aasta kergej?ustikuv?istlustel saavutasid meie ?pilased j?rgmised kohad:

Gerdda K?gu 60 m I koht, kaugush?pe II koht
Kaarel Gustav P?ldmaa 400 m III koht
Mattias Ojasaar 400 m V koht
Merit N?mmiste pallivise VI koht

Koolide kokkuv?ttes saavutas Simuna Kool VI koha.

 

 

2017/18 ?a teine trimester: 2.12-1.03

Viimati uuendatud lehek?lge: 16-01-2018 16:56.
Meil on lehel 270 külalist online