PostHeaderIcon Õpetajad 2019/20

1 Eda Veskilt väikeklassi õpetaja, parandusõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
2 Elle Alber kunsti- ja loodusainete õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
3 Olga Haiba vene keele õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
4 Liivika Harjo 1. kl juhataja, 4. kl. matemaatika, väikeklassi inglise keele ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
5 Kristina Varik Kilm 9. kl juhataja, ajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, karjääriõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
6 Merike Toming 8. klassi juhataja, matemaatika- ja füüsikaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
7 Triinu Pohlak 2. ja 5. kl. juhataja, arvutiõpetuse-, 5. kl. kunsti- ja loodusõpetuse ning pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
8 Siiri Kanarbik 4. kl juhataja, eesti keele, kirjanduse ja koduloo õpetaja, huvijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
9 Tiina Larionov 7. kl. juhataja, inglise keele ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
10 Ly Niinelaid 3. ja 6. kl. juhataja, 6. kl. kunsti- ja inimeseõpetuse, 5.-9. kl. käsitöö ja kodunduse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
11 Aili Alatsei keemiaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
12 Kaia Klaan muusikaõpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
13 Argo Veskilt tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
14 Aire Kundla logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
15 Triinu Kunberg kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
16 Anna-Liisa Männi lapsehoolduspuhkusel See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.

2019/20 õa kolmas trimester: 11.03.-9.06.2020

Viimati uuendatud lehekülge: 10-08-2020 12:55.