PostHeaderIcon Õpetajad 2020/21

1 Eda Veskilt väikeklassi õpetaja, parandusõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
2 Elle Alber 4. kl. juhataja, kunsti- ja loodusainete õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
3 Olga Haiba vene keele õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
4 Liivika Harjo 2. kl. juhataja, 4. kl matemaatika ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
5 Kristina Varik Kilm ajaloo- ja ühiskonnaõpetaja, karjääriõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
6 Merike Toming 9. kl. juhataja, matemaatika- ja füüsikaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
7 Triinu Pohlak 3. ja 6. kl. juhataja, arvutiõpetuse, 6. kl. loodusõpetuse ning pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
8 Siiri Kanarbik 5. kl juhataja, eesti keele, kirjanduse ja koduloo õpetaja, huvijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
9 Tiina Larionov 8. kl. juhataja, inglise keele ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
10 Ly Niinelaid 1. ja 7. kl. juhataja, 7. kl. inimeseõpetuse, õpiabiõpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
11 Aili Alatsei keemiaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
12 Richard Sepajõe muusikaõpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
13 Argo Veskilt tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
14 Aire Kundla logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
15 Triinu Kunberg kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
16 Anna-Liisa Männi lapsehoolduspuhkusel See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
17 Jaana Palmisto käsitöö ja kodunduse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.

2020/21 õa kolmas trimester: 22.03-11.06

Viimati uuendatud lehekülge: 12-06-2021 06:42.