PostHeaderIcon Õpetajad 2021/22

1 Elle Alber 5. kl. juhataja, kunsti- ja loodusainete õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
2 Liivika Harjo 3. kl. juhataja, 4. kl matemaatika ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
3 Kristina Varik Kilm 8. kl juhataja, vene keele, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ning karjääriõpetuse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
4 Merike Toming 7. kl. juhataja, matemaatika- ja füüsikaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
5 Triinu Pohlak 1. kl. juhataja, arvutiõpetuse, 4. kl. loodusõpetuse. 7. kl inimeseõpetuse ning pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
6 Siiri Kanarbik 6. kl juhataja, eesti keele, kirjanduse ja koduloo õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
7 Ly Niinelaid 2. kl. juhataja, 8. kl. inimeseõpetuse, õpiabi- ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
8 Tiina Larionov 9. kl. juhataja, inglise keele ja pikapävarühma õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
9 Jaana Palmisto 4. kl juhataja, 4. kl eesti keele, kirjanduse, kunstiõpetuse, käsitöö ning väikeklassi inglise keele õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
10 Eda Veskilt väikeklassi õpetaja, parandusõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
11 Anna-Liisa Männi kehalise kasvatuse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
12 Sten Tammik kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
13 Aili Alatsei keemiaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
14 Argo Veskilt tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, ringijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
15 Lembit Kopso muusikaõpetuse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
16 Aire Kundla logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
17 Nella Lumiste eripedagoog- logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.

2021/22 õa kolmas trimester: 19.03-13.06

Viimati uuendatud lehekülge: 10-06-2022 11:52.