PostHeaderIcon Õpetajad 2018/19

1 Eda Veskilt väikeklassi õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
2 Elle Alber 9. klassi juhataja, geograafia, bioloogia, kunstiõpetus, loodusõpetus, inimeseõpetus See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
3 Olga Haiba vene keele õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
4 Liivika Harjo 3. klassi juhataja, 4. klassi matemaatika, väikeklassi inglise keele, pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
5 Kristina Varik Kilm ühiskonnaõpetuse- ja ajalooõpetaja, karjääriõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
6 Merike Toming 7. klassi juhataja, matemaatika- ja füüsikaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
7 Triinu Pohlak 1. ja 4. klassi juhataja, arvutiõpetus, 4. kl loodusõpetus, 4. kl kunsti -ja tööõpetus, pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
8 Siiri Kanarbik eesti keele ja kirjanduseõpetaja, huvijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
9 Tiina Larionov 6. klassi juhataja, inglise keele, pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
10 Ly Niinelaid 2. ja 5. klassi juhataja, inimeseõpetus, kunstiõpetus 5. klass, käsitöö ja kodundus 5.-9. klass See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
11 Aili Alatsei keemiaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
12 Kaia Klaan muusikaõpetus See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
13 Maret Alber eesti keele õpetaja 4. klass See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
14 Argo Veskilt tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
15 Aire Kundla logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
16 Triinu Kunberg kehaline kasvatus
17 Anna-Liisa Sammel See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.

2019/20 õa esimene trimester: 01.09-03.12

Viimati uuendatud lehekülge: 14-07-2019 19:28.