*******************************************************************************************************************************************************************

Simuna Kooli õpilased: Mia Lota Maasik, Renita Priks, Katre Linnas, Kristi Lainemaa, Kaarel Gustav Põldmaa, Reno Tikka, Ronald Priks, Andry Pent, Henry Hiire, Joel Henry Visnapuu ja õpetaja Siiri Kanarbik
osalesid 5.-6. juunil 2018 Kauksis Lääne- Virumaa koolide KEAT laagris.

Kaitseliit andis meie kooli võistkonnale eripreemia parima veefiltri tegemise eest ja Tamrex Ohutuse OÜ eripreemia "Parim tulekustutaja"

4. juunil osalesid vabariiklikul väikeste kodu- uurijate tänuüritusel Paides

Joel Henry Visnapuu, Jan Kevin Kokkar ja Henry Hiire.
Joel Henry pälvis oma töö "Meie pere lugu" eest Järvamaa muuseumi eripreemia.

Õpilasi juhendas õp Siiri Kanarbik.

y

Meie kooli tublid loodusetundjad Annaliisa Hiietamm, Kert Karm, Caroliina Mattisen ja Joosep Viiksaar

saavutasid 10. mail toimunud 1. ja 2. klasside maakondlikul loodusloopäeval tubli 5. koha.

Räpina Aianduskooli poolt korraldatud loomekonkursil saavutas

Merit Nõmmiste 2. koha joonistusega „Konn müüb kurke“
Joosep Viiksaar saavutas 2. koha koomiksiga „Sõbrad või vaenlased“
Merili Pärn 3. koha koomiksiga „Kurk ja pisimelon“.

Juhendaja õp Liivika Harjo

19. mail anti Tallinna Raekojas vabariiklikul Sten Roosi muinasjutuvõistluse tänuüritusel kätte meie kooli õpilasele

Mia Lota Maasikule Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi eriauhind.

d

18. aprillil toimus Muuga koolis kihelkonnakoolide koera-aasta teemalisest joonistusvõistlusest kokkuvõtete tegemine.

Võidutöö vääriliseks tunnistati Kelly Prinkeni joonistus. Teise koha saavutas Gerdda Kägu ja kolmanda koha Birgit Toming.

b

7. aprillil toimus Väike- Maarja Seltsimajas laste lauluvõistlus " Popp Tipp - Popp Täpp".

Aliise Kull võitis 5-7 a lauljate seas 1. koha, teda tunnustati  ka publikulemmiku- ja Popp Tipp tiitliga.

Andry Pent võitis 11-13 a lauljate arvestuses 3. koha

Anne-Mary Ahlberg kuni 4. aastaste lauljate hulgas 1. koha.

28. märtsil toimus Väike-Maarjas juttude pajatamise võistlus. Meie koolist osalesid

Janette Mattisen, Kaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire.
Poisid pälvisid särtsaka ja vaimuka esinemise eest eriauhinna. Tublid lapsed! Juhendaja õp Siiri Kanarbik

juttude pajatamine

16. märtsil toimudud maakondlikul inglise keele olümpiaadil 6.- 8. klassile esinesid tublilt meie kooli õpilased:

Henry Hiire
Helari Vill
Kaidi Ohno
Karel Nõmmiste
Kustav Kundla
Rasmus Kaasik
Tanel Tamm
Andro Turu.

Juhendaja õp Tiina Larionov

Emakeelepäeval kirjutasid meie kooli õpilased etteütlust. Igal klassil oli erinev õpetliku sisuga tekst.
Tublimad kirjutajad:

1. klass- Martha Kristiine Rüntü
2. klass- Joosep Viiksaar
3. klass- Anni Maria Tarkus
4. klass- Kaidi Kraav
5. klass- Andero Siim
6. klass- Renita Priks
7. klass- Karel Nõmmiste
8. klass- Andra Rajaste
9. klass- Maris Nõmmiste (veatu töö!)

etteütlused

Väike-Maarja valla 1.-4. klassi õpilaste luuletuste võistulugemise konkursil saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Martha Kristiine Rüntü II koht
Joosep Viiksaar II koht
Anni Maria Tarkus III koht
Kaidi Kraav III koht

9. märtsil toimus Sõmeru Põhikoolis Virumaa laste luulevõistluse "Mis on Eesti? Kes on Eesti?" lõpetamine.
Eriauhinna vääriliseks tunnistati 6. klassi õpilane Henry Hiire. Juhendaja õp Siiri Kanarbik.

Henryhiire

10. veebruaril toimunud ajaloo-olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas

Karel Nõmmiste 8. koha.

Juhendaja õp Kristina Varik-Kilm.

3. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadil saavutasid

Jonete Visnapuu 8. koha

Henry Hiire 8. koha

Mia Lota Maasik 10. koha

Renita Priks 17. koha.

Juhendaja õp Elle Alber

9. detsembril toimunud geograafiaolümpiaadil saavutas

Jonete Visnapuu 7. koha.

Juhendaja õp Elle Alber

Meie kooli võistkond koosseisus: Henry Hiire, Mia Lota Maasik, Jonete Visnapuu ja Andres Popov osalesid Muuga mõisas Simuna kihelkonna koolide mälumängul, kus saavutasid 3.- 4.koha. Küsimused puudutasid Eesti ajalugu, kultuuri, sporti jne.
Aitäh võistlejatele!

Mälumäng Muugas

Gerdda Kägu saavutas täna 4.-6. klassi arvestuses Lääne-Virumaa koolinoorte kunstikonkursil "Kodu on nii imeline tavaline paik" I-II koha. Juhendaja õp Elle Alber

gerdda

9. novembril osales Virumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil Joel Henry Visnapuu . Joel tegi ettekande oma tööst "Ise tehtud, hästi tehtud" ning andis ülevaate ka oma õe Jonete Visnapuu tööst "Kodumaja jutustab" (Jonete töö oli samuti konkursile eistatud). Kiitus tublidele kodu-uurijatele!
Aitäh Joeli ja Jonete emale Riinale abi ja toetuse eest!

Foto: Kodu-uurimistööde konkurss

joel

15. septembril 2017 toimus Lasila mõisakoolis vabariiklik Väikeste kodu - uurijate konverents-tänuüritus.

Meie koolist osalesid:

Kristi Lainemaa
Jan Kevin Kokkar
Joel Henry Visnapuu
Andry Pent
Nad  osalesid konkursil tööga "Ise tehtud, hästi tehtud"

Andry tegi konverentsil oma tööst ka ettekande.
Joeli töö hinnati 5.-6. klassi arvestuses võidutöö vääriliseks.

Väikesed kodu- uurijad osalesid töötubades, mõisat tutvustaval ekskursioonil ning said  tänatud suure töö eest.
Tänan südamest kõiki abilisi, kes lapsi tööde kirjutamisel innustasid ning kannatlikult materjali kogumisel aitasid!

Uute ja avastamisrõõmu pakkuvate kodu- uurimisteni!

õp Siiri

Koduurijad 2017

2018/19 õa esimene trimester: 1.09-25.11

Viimati uuendatud lehekülge: 09-11-2018 19:35.