PostHeaderIcon Saavutused 2017/18

Meie kooli v?istkond koosseisus: Henry Hiire, Mia Lota Maasik, Jonete Visnapuu ja Andres Popov osalesid Muuga m?isas Simuna kihelkonna koolide m?lum?ngul, kus saavutasid 3.- 4.koha. K?simused puudutasid Eesti ajalugu, kultuuri, sporti jne.
Ait?h v?istlejatele!

M?lum?ng Muugas

Gerdda K?gu saavutas t?na 4.-6. klassi arvestuses L??ne-Virumaa koolinoorte kunstikonkursil "Kodu on nii imeline tavaline paik" I-II koha. Juhendaja ?p Elle. PALJU ?NNE!

gerdda

9. novembril osales Virumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil Joel Henry Visnapuu . Joel tegi ettekande oma t??st "Ise tehtud, h?sti tehtud" ning andis ?levaate ka oma ?e Jonete Visnapuu t??st "Kodumaja jutustab" (Jonete t?? oli samuti konkursile eistatud). Kiitus tublidele kodu-uurijatele!
Ait?h Joeli ja Jonete emale Riinale abi ja toetuse eest!

Foto: Kodu-uurimist??de konkurss

joel

15. septembril 2017 toimus Lasila m?isakoolis vabariiklik V?ikeste kodu - uurijate konverents-t?nu?ritus.

Meie koolist osalesid:

Kristi Lainemaa
Jan Kevin Kokkar
Joel Henry Visnapuu
Andry Pent
Nad  osalesid konkursil t??ga "Ise tehtud, h?sti tehtud"

Andry tegi konverentsil oma t??st ka ettekande.
Joeli t?? hinnati 5.-6. klassi arvestuses v?idut?? v??riliseks.

V?ikesed kodu- uurijad osalesid t??tubades, m?isat tutvustaval ekskursioonil ning said  t?natud suure t?? eest.
T?nan s?damest k?iki abilisi, kes lapsi t??de kirjutamisel innustasid ning kannatlikult materjali kogumisel aitasid!

Uute ja avastamisr??mu pakkuvate kodu- uurimisteni!

?p Siiri

Koduurijad 2017

2017/18 ?a teine trimester: 2.12-1.03

Viimati uuendatud lehek?lge: 16-01-2018 16:56.
Meil on lehel 58 külalist online