Hetki robootikaringist:

Reedeses robootikaringis
 tehti Simuna kooli ajalugu - õpilased panid kokku ja liikuma kooli esimesed robotid.

Aitäh kõigile huvilistele õpilastele, õpetaja Vellele ja kohaletulnud vanematele!
Järgmine kohtumine juba reedel ja siis jätkame tööd Lego Education WeDo 2.0 robootikakomplektiga.

Nutilabor

robootika avatud tund

Robootikaring algklasside õpilastele töötab koolis 2017. aasta märtsist ning ringi juhendab õpetaja Velle Taraste Tamsalu gümnaasiumist.
2017-18 õa toimub robootikaring reedeti kell 14.00-15.00

Robootikaring on ühinenud NutiLaborite projektiga.

NutiLaborite eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu.

2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesmärgiks on arendada noorte infotehnoloogia-alast huvitegevust Eestis.

Projekti veab Vaata Maailma SA ja suursponsorid on Telia Eesti, Microsofti, Swedbank, SEB. NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt (www.nutilabor.ee).

2017/18 õa kolmas trimester: 2.03- 4.06

Viimati uuendatud lehekülge: 21-04-2018 18:04.
Meil on lehel 76 külalist online