Simuna koolimajas toimusid 17.-19. oktoobrini leiutamispäevad. Leiutajateks olid alates lasteaialastest kuni 7. klassi õpilaste ja õpetajateni. Kokku oli toimetamas peaaegu 50 leiutajat. Leiutamispäeva eesmärk oli luua lahendusi koolis olevatele probleemidele: varastamine, kiusamine, libedad trepid ja põrandad, koridorides jooksmine, nutisõltuvus, õppetöö ajal koolimajast teatamata lahkumine. Probleemid püstitas leiutamispäeva üks korraldajatest, õp Liivika Harjo, mõeldes koolis igapäevaselt ettetulevatele probleemidele ja viimastel aastatel õpilastega juhtunud õnnetustele.
Peaaegu kõikidele probleemidele leiti lahendused.

Aitäh tublidele leiutajatele ja nende juhendajatele!

Pildid

31. oktoobril käisid Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kristi Sarap ja Liina Kanarbik õpilastele tutvustamas ajakirjanduse telgitaguseid. Lahatud said küsimused, miks üldse ajakirjanikuks hakati, kas ajakirjanik teeb ka koomikseid ning mis k?ige olulisem - kas ajakirjanikel vabu päevi ka on. M?tteid sai vahetatud ka kohaliku meedia kohta. Kokkuvõtteks leiti, et Simuna koolis on hakkajaid ja tublisid lapsi, kellest nii m?nestki v?ib tulevikus ajakirjanik saada.
Aitäh Liina Kanarbik ja Kristi Sarap!

ajakirjanikud koolis 18

6. klass osaleb projektis Pudruprogramm 2018. Selle tarbeks valmistasid nad kooli köögis ühiselt tatrahelbeputru

praetud peekoniribade ja röstsibulaga. Juurde pakuti praemuna ja kaunistuseks tomatit-kurki.
Koos küpsetati ka kooki, kuhu peale tavaliste koostisosade lisati kuivatatud puuvilju ja marju,
porgandit, banaani, kaerajahu ning riivitud sidrunikoort.
Kõige paremini maitses see kook jäätisega...

6. klassi pudruprojekt

2018/19 õa esimene trimester: 1.09-25.11

Viimati uuendatud lehekülge: 09-11-2018 19:35.