Simuna koolimajas toimusid 17.-19. oktoobrini leiutamispäevad. Leiutajateks olid alates lasteaialastest kuni 7. klassi õpilaste ja õpetajateni. Kokku oli toimetamas peaaegu 50 leiutajat. Leiutamispäeva eesmärk oli luua lahendusi koolis olevatele probleemidele: varastamine, kiusamine, libedad trepid ja põrandad, koridorides jooksmine, nutisõltuvus, õppetöö ajal koolimajast teatamata lahkumine. Probleemid püstitas leiutamispäeva üks korraldajatest, õp Liivika Harjo, mõeldes koolis igapäevaselt ettetulevatele probleemidele ja viimastel aastatel õpilastega juhtunud õnnetustele.
Peaaegu kõikidele probleemidele leiti lahendused.

Aitäh tublidele leiutajatele ja nende juhendajatele!

Pildid

3. novembril toimunud Noorte seeriavõistlusel Nublust Nabiks
saavutas Jonete Visnapuu 1. koha. Teda autasustati ka 5. etapi karikaga.

PALJU ÕNNE!

Laupäeval, 3. novembril osalesid meie kooli robootikud Vinni-Pajusti Gümnaasiumis
toimunud robootikavõistlusel Vinni V Espitsjoon 2018.

Üheteistkümne meeskonna konkurentsis saavutas meeskond "Simuna robootikud"
koosseisus Karl Sokk, Andry Pent, Kert Karm  I koha
ja "Simuna noored robootikud" Martti Keinanen, Joosep Viiksaar, Rico-Rander Mälton III koha.

Palju õnne tublidele poistele ning nende juhendajatele Liis Danilasele ja Liivika Harjole!

Robootikud nov18

3. novembril Kallaveres toimunud Aleksander Abergi Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses

saavutas Joel Henry Visnapuu 3. koha.
PALJU ÕNNE!

31. oktoobril käisid Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kristi Sarap ja Liina Kanarbik õpilastele tutvustamas ajakirjanduse telgitaguseid. Lahatud said küsimused, miks üldse ajakirjanikuks hakati, kas ajakirjanik teeb ka koomikseid ning mis k?ige olulisem - kas ajakirjanikel vabu päevi ka on. M?tteid sai vahetatud ka kohaliku meedia kohta. Kokkuvõtteks leiti, et Simuna koolis on hakkajaid ja tublisid lapsi, kellest nii m?nestki v?ib tulevikus ajakirjanik saada.

ajakirjanikud koolis 18

26.-28. oktoobril toimusid Rakveres noorte Euroopa meistrivõistlused sumos, kus osalesid ka meie kooli õpilased.
Kristjan Jaago
saavutas kuni 14 aastaste seas 5. koha
Jonete Visnapuu kuni 16 aastaste seas 5. koha ja kuni 18 aastaste seas 3. koha.
ttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png";);">????

Jonete 26. okt 18
Foto: Riina Visnapuu

2018/19 õa esimene trimester: 1.09-25.11

Viimati uuendatud lehekülge: 09-11-2018 19:35.