23. aprillil toimus Tapa Gümnaasiumis üleriigiline laste etluskonkurss "Ellen Niiduga Midrimaal".
Nooremas vanuserühmas esindasid Lääne-Viru maakonda meie kooli õpilased Aliise Kull ja Joosep Viiksaar

Joosep pälvis 1.-3. klasside arvestuses II koha. 

Palju õnne tublidele etlejatele ja aitäh juhendajad, Ly Niinelaid ja Liivika Harjo! 

 

Midrimaa19väike

 


20. aprillil osalesid meie kooli noored maadlejad Luunjas toimunud
Jaan Jaago Mälestusvõistlustel kreeka rooma ja naistemaadluses.

Jonete Visnapuu saavutas 1. koha; Joel Henry Visnapuu 2. koha ja Kristjan Jaago 5. koha.


21. aprillil võistlesid meie noormehed Eesti Meistrivõistlustel
vaba- ja naistemaadluses õpilastele.

Kristjan Jaago saavutas 3. koha ja Joel Henry Visnapuu 5. koha.


Palju õnne!

 


Meie kooli tubli vilistlane Rein Miller ja OÜ Äntu mõis

kinkisid Simuna Koolile pühade puhul kastitäie mahemune.
Laste loova töö tulemusena said harilikest kanamunadest imelised pühademunad

KAUNEID PÜHI JA TOREDAT KOOLIVAHEAEGA!

Munadväike19

                                                                                                           Fotod: Kaarel Gustav Põldmaa

 


13. aprillil osalesid Kristjan ja Joel Henry 53. Vändra Lahtisel Matil kreeka-rooma maadluses.

Noormehed saavutasid järgnevad kohad:

Kristjan Jaago 3. koht
Joel Henry Visnapuu 8. koht

Palju õnne! 

 


4. aprillil Kadrinas toimunud Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaadil
saavutasid Mattias Ojasaar ja Joosep Viiksaar 7. koha.

Palju õnne!

 


8. aprillil toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

60 meetri jooksus Katre Linnas 1. koht; Renita Priks 2. koht
60 meetri tõkkejooksus Renita Priks 1. koht; Merit Nõmmiste 3. koht
kuulitõukes Siret Kaasik 2. koht; Kristina Kaasik 3. koht
kõrgushüppes Siret Kaasik ja Merit Nõmmiste 2-.3. koht; Mattias Ojasaar 3. koht.

Palju õnne!

 

2018/19 õa kolmas trimester: 11.03-11.06

Viimati uuendatud lehekülge: 24-04-2019 17:07.